Kur tas aukso vidurys šeimoje, kurioje celibatas nepraktikuojamas?

Kur tas aukso vidurys šeimoje, kurioje celibatas nepraktikuojamas. Kiek sveikam, normaliam vyrui yra norma? Būdama moterimi suprantu, kad tai svarbu vyriškai lyčiai, bet nenoriu tapti miegamojo verge, bet kartu nenoriu, kad vaikščiotų pas kitas. Ar tai svarbu išsiaiškinti prieš susituokiant?

žmogus vienu ar kitu atžvilgiu yra gamtos dėsnių vergas, Klausimas ar jis einą į taktą su dėsniais ar bando jiems priešintis.

Norint neturėti iliuzijų ir tuščių lūkesčių – prieš susituokiant reikia sužinoti kuo daugiau svarbiausių dalykų apie kandidatą. Tačiau viską žinoti ir nuspėti – neįmanoma, todėl šeimos kūrimas iš dalies yra loterija.

Apie kandidato į sutuoktinius įpročius ir tendencijas daugiausia galima suprasti iš jo tėvų (aplinkos) elgesio ir savybių. Obuolys nuo obels toli nenurieda. Aišku apie intymius klausimus tiesiogiai suprasti labai sunku, tačiau galima nujausti iš netiesioginių požymių.

Aukso vidurys priklauso nuo poros, nuo jų moralės, maisto, gyvenimo būdo. Teko girdėti įvairių skaičių. Vienam tai yra 1 kartas per savaitę, kitam 2-3. Tačiau kraštutinis minimumas yra 1 kartas per mėnesį (ką sunku įsivaizduoti), nes vyro gamtos ciklas irgi susietas su Mėnuliu, tik ne taip ryškus kaip moters.

Taip pat reikia turėti omeny, kad teisingas vyras turėtų atsižvelgti į moters poreikius ir ritmus, klausyti ir taikytis prie moters norų. Tiksliau kalbant – vyro pareiga moterį aptarnauti suartėjimo klausimu.

O šiap jau žmogus vienu ar kitu atžvilgiu yra gamtos dėsnių vergas, Klausimas ar jis einą į taktą su dėsniais ar bando jiems priešintis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s