Kaip taktiškai pasakyti vaikinui, kad jis labiau rūpintųsi savo apranga?

Kaip taktiškai pasakyti vaikinui, kad jis labiau rūpintųsi savo apranga? (išvaizdus, seksualiai vyriškas vyras). Protingai išsisukinėja, kad rūbai reikalingi tik šildyti/pridengti kūną ir jiems nereikia skirti per daug dėmesio… Namuose atrodo, kaip driskius, nors gali sau leisti labai daug.

Jei yra geri stiprūs santykiai tarp vyro ir moters, tai viskas vyksta natūraliai. Moteris matydama gendančius vyro rūbus sako jam paprastai: aš mačiau labai gerą rūbą tau, einam į parduotuvę, kartu nupirksim (už tavo pinigus).

Įvaizdis yra svarbus dalykas visiems, nes nuo jo priklauso koks visuomenės sluoksnis jį laikys savu ir kaip atitinkamai šiam žmogui seksis plėsti ryšius būtinus jo laimei. Netinkamai rengdamasis žmogus pats lygioje vietoje daro problemą ir užkerta šansus savo ryšiams ir sėkmei.

Vyrą realiai moteris gali pakeisti tik per laiką, tik labai mylėdama, tik kai tarp jų jau yra labai stiprus ryšys t.y. kai jie yra sutuoktiniai ir gyvena kartu kasdien.

O dabar pagalvokite kas Jums svarbiau –

  • ar ištekėti konkrečiai už šio vyro ir kol kas nekreipti dėmesio į jo vieną (galbūt) nedidelį trūkumą?
  • ar tas trūkumas (Jūsų požiūriu) yra toks didelis, kad geriau prie šio žmogaus neprisirišti ir aktyviai ieškoti kitų kandidatų?

Vaikino kuris dar nėra Jūsų sutuoktinis nereikia auklėti, keisti. Tegul jis gyvena kaip nori. Jei jis norės tapti Jūsų vyru – jis pats pradės daryti atitinkamus veiksmus: dėmesingai klausys Jūsų nuomonės, besąlygiškai darys viską ko Jūs norite, prašys Jūsų rankos, ves Jus ir apskritai Jums tarnaus kaip tarnas karalienei. Jei jis taps Jūsų vyru – automatiškai perims Jūsų buitinius žemiškus gyvenimiškus įpročius. Tada Jūs jį tiesiog perrengsite nuo galvos iki kojų pagal savo skonį. Tai gali įvykti net draugavimo eigoje iki santuokos jei vaikinas stipriai myli merginą ir mergina – vaikiną.

Tačiau jei vaikinas neklauso Jūsų norų arba užuominų – tai reikštų, kad dar reikia nuosekliai aiškintis ar jūs apskritai vienas kitam tinkami.

http://ask.fm/Girdzijauskas/answer/108540761335

*****

Straipsnių prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt (naujausios kainos čia)

japonu

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s