Prašau patarimo, kaip priimti komplimentus, kurių gaunu labai daug virtualiai ir bendraujant skype ieškant partnerio?

Prasau patarimo, kaip priimti komplimentus, kuriu gaunu labai daug virtualiai ir bendraujant skype ieskant partnerio.Esu isitikinus, kad tikrai nesu verta tokiu liaupsiu ir bijau kad realybej zmogus nusivils.Kaip reaguoti?Vien padekoti matau kad negana.Ka patartumet budamas vyras? Aciu.

Jei gyvenate viename mieste ir radote įdomų kandidatą, reikia nedelsiant padaryti labai trumpą maždaug 30 minučių arbatos susitikimą viešoje erdvėje. Jei abiem pusėm aiškiai įdomu – tada daryti seriją gyvų susitikimų aptariant pačius svarbiausius klausimus. Aišku galima dalį klausimų aiškintis ir virtualiai.

Jei kandidatas gyvenantis tam pačiam mieste nerodo entuziazmo susitikti – negaiškite su juo laiko. Kai jis “pabus iš miego“ – tada pasikalbėsite ir su juo. Greičiausiai jis turi kitus tikslus arba per mažai motyvuotas.

Jei gyvenate per didesnį atstumą – reikia internetu išsiaiškinti gana daug. Vieni siūlo 50% visų klausimų, t. lengvuosius-pozityviuosius, kiti siūlo apie 75% visų klausimų, susitikimui paliekant kritiškai svarbiausius, reikalaujančius pamatyti žmogų, pajausti ir pasitikėjimo atsiradimo. Kai subręs situacija – susitikite gyvai ir tam skirkite gerą pusdienį ar gal net visą dieną.

Abiem šiais atvejais jūsų klausimas išsispręs automatiškai.

Jei kandidatai nerodo noro susitikti arba turi aiškiai kitus tikslus (kas matosi iš leksikos ir temų), o jūs ieškoti rimtų santykių – nesureikšminkite to ką jie kalba ir apskritai negaiškite su jais laiko.

Jei turite asmeninį/privatų klausimą – rašykite

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s