Ar kol vaikinas nepasipiršo merginai verta važiuot pačiai pas jį?

Draugaujame metus. Abu gyvename Vilniuje. Vaikinas pas mane atvažiuoja. Jei esu centre – aš nueinu pėstute pas jį. Jis mane parveža po to namo. Dabar esu nuo centro gerokai nutolusiame rajone, namuose. Ar kol vaikinas nepasipiršo merginai verta važiuot pačiai pas jį? Poros amžius (27-29)

Kol vaikinas nesiima rimtų veiksmų (pvz.: kol nesiperša) – mergina neturi apskritai į jį labai rimtai žiūrėti. Kai kurie specialistai šiam epizode merginai rekomenduoja tik flirtuoti su vaikinu ir tiek. Tačiau jei jums jis įdomus – į kiekvieną jo žodį ar veiksmą reaguokite labai šiltai ir imliai, aiškiai rodykite, kad jums jis svarbus. Tačiau nesileiskite jo per daug arti.

Vaikinas gali taip nesipiršdamas galvoti, svajoti ar abejoti 5-10 metų. O merginai biologinis laikrodis juk žymiai svarbiau nei vaikinui. Jos laiko langas šeimą kurti ir vaikus gimdyti mažesnis, todėl kol vaikinas nesiperša mergina turi būti ne tik atvira kitiems pasiūlymams, bet apskritai aktyviai ieškoti kitų kandidatų. 

Jei įtariate, kad vaikinas net nesupranta, kad reiktų pirštis – perduokite jam tokią žinią per patikimus žmones, kad kol nesipirš – tol jokių rimtų santykių iš jūsų pusės.

Jis pats turi daryti pastangas, siekti jūsų, važiuoti pas jus, skambinti jums. Jei rodysite per didelį aktyvumą, atsidavimą kol jis neįsipareigojo jums – jis gali prarasti susidomėjimą. Tai natūralus patelės  ir patino žaidimas – patelė atsitraukia – patinui sukyla noras.  Patinas atsitraukia – patelė šiek tiek priartėja ir t.t. Jei patelė per daug priartės – patino noras gali išnykti. Tačiau kiek ir kaip tai daryti – patelė turi pajausti pati.

Šiaip normalus vaikinas/vyras negali gyventi be merginos/moters, klausimas tik kas turi šioje situacijoje laikyti iniciatyvą. Kol vaikinas nesiperša – neatiduokite jam iniciatyvos.

Jei turite asmeninį/privatų klausimą – rašykite

*****

Straipsnių prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt (naujausios kainos čia)

venice4

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s