O jei aš mergina atsivedu į savo namus, kur gyvena tėvai, tai dar neaišku, kad aš rimtai į ją žiūriu? Bet pirštis dar nenoriu. Po kurio laiko planuojam apskritai į užsieny išvažiuoti. Verta skubėti pirštis?

Pirmiausia ir labiausiai viskas priklauso nuo jūsų (bei merginos) amžiaus, norų, gyvenimo tikslų.
Jei svarbu – rašykite privačiai.

Tačiau jei imant bendrinį variantą ir pagal realias pažinčių taisykles tai

reiktų sužinoti ar jūsų ir merginos tėvai mano, kad jūs kaip pora tinkami vienas kitam. Jei tėvai prieš, jei jų nuomone jūs netinkami vienas kitam – geriau paklausykite jų.

Jei nenorite pirštis – reiškia dar iki galo neišsiaiškinote tarpusavio tinkamumo.
Reikia aktyviai ir nedelsiant aiškintis. Negaišinti nei savęs, nei merginos.

Jokio reikalo nėra gaišti laiką pasyviai draugaujant, kai tuo tarpu lygiagrečiai ir jums ir merginai gali būti žymiai tinkamesni kiti partneriai. Reikia arba nedelsiant išsiaiškinti ir pirštis arba atsisveikinti ir aktyviai ieškoti geresnių kandidatų.

Jei abejojate – reiškia reikia aktyviai ieškoti, o ne rišti merginą prie savęs. Iš vyro tikimasi ryžtingų aktyvių veiksmų, o ne iš merginos.

Tai kas vienai pusei atrodo patogi draugystė, kitai pusei gali atrodyti laiko vilkinimas, žaidimas viltimis. Arba atvirkščiai. Vėliau, jei guma pertempta, tai gali baigtis nuoskauda arba staigiu išsiskyrimu. jei vaikinas ilgai nesiperša – dažniausiai taip ir būna.

Realūs motyvai ir lūkesčiai išryškėja per laiką ir tada paaiškėja klasikinių taisyklių išmintingumas.

O tai kad jūs planuojate fiziškai pakeisti vietą (emigruoti) – niekaip nesusiję su jūsų santykių sprendimu. Mechaninis vietos keitimas nesprendžia emocinio artumo. Jei pora suderinama – bus geriau, jei pora nesuderinama – situacija tik komplikuosis. Kitaip sakant tai bus testas porai, nes bet kokia kelionė yra geras testas porai. Tačiau tai nėra šeimos kūrimo priemonė. Tai tik klausimo atidėjimas.

Esmė yra savybėse ir jų išsiaiškinime. Tai kas įvyks užsienyje – galima tai atlikti per kelias aktyvių pokalbių savaites, tik riekia uždavinėti esminius klausimus. Jei atsakymai teigiami – reikia pirštis ir tuoktis, o kur jūs po to važiuosite ar nevažiuosite – antraeilis ir trečiaeilis klausimas.

Uždavinėjant klausimus gali laiku paaiškėti, kad tai visai ne tas žmogus. O žmogus kurio jums reikia gali lygiagrečiai gyventi nerasdamas savo poros.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s