Pasinaudodama Jūsų patarimais ėmiausi taisyti esamą keblią situaciją su draugu. Pasakiau, kad mane skaudina, kad jis kalba apie viską (mašiną, savo pomėgius ir t.t.) tik ne apie mus ir mūsų bendrą ateitį. Jis pasakė, kad kalbėtis santykių tema jam sunku, kad to nemoka. Kaip jam padėti atsiverti?

Susikalbėjimo menas yra nepaprastas dalykas. Jame daug taisyklių ir niuansų, bet pastangos duoda didžiulį galutinį rezultatą – bendravimo malonumą.

Pirmiausia reikia keisti save. Tada paaiškėja, kad save keisti sunku. O kitą pakeisti – dar sunkiau. Kai pasikeisite jūs – tada įvyks pokytis ir kitame žmoguje.

Jei norite, kad vyras atsivertų jums – pirmiau jūs atsiverkite jam.

Išmokite klausyti jo temų, net jei jos yra vyriškos ir neįdomios jums. Palaikykite pokalbį. Stebėkite kaip pradės šviesti jo veidas. Ji pagalvos, kad “įvyko kažkoks nerealus stebuklas – ši moteris pirmą kartą gyvenime iš tikrųjų mane pradeda pastebėti, kad aš apskritai egzistuoju šalia“.

Tai, kad moteris rūpinasi vyro fiziniu kūnu, sveikata, namų jaukumu – tą vilkai, balandžiai ir visi gyvūnai daro! O žmogui reikia daug daugiau. Jis yra dvasinė būtybė. Jam reikia gryno dėmesio, gryno pokalbio, gryno klausymo, BŪTENT JAM SVARBIAUSIŲ TEMŲ PALAIKYMO ir jo pripažinimo!

Pradžioje apie bendrą ateitį kalbėkite jūs pati. Žiūrėkite kaip jis reaguoja, kokia jo kūno kalba. Jei jis bent nesipriešina – ir tai jau pirmas žingsnis.

Jei nuolat jūs rodysite pripažinimą jam ir jo svarbiausioms temoms – jis laipsniškai atsivers jums ir matysit, kad nebegalės be jūsų gyventi. Laipsniškai jis pats persiims tema apie bendrą ateitį.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s